Rehák Emma

Közzétéve: 2024.06.24. 12:48

Rehák Emma vagyok, alapvégzettségem szerint óvodapedagógus. Utolsó közalkalmazotti éveimben szaktanácsadóként is dolgoztam az Oktatási Hivatalban. Sajátos nevelési igényű gyermekeim megfelelő ellátása érdekében pár évvel ezelőtt a magánszférában helyezkedtem el. Jelenleg fejlesztőpedagógusként, valamint egyéni és csoportos TSMT® terapeutaként dolgozom egy fejlesztő kuckóban és egy bölcsődei ellátással összevont magán óvodában. Elsősorban óvodás korosztállyal foglalkozom, szoros gyógypedagógusi támogatás mellett vállalok ASD/ADHD-s gyermekeket is.

Mottóm Teréz anyától származik: „Azt a jót, amit ma cselekszel, holnapra elfelejtik. Ne törődj vele! Te csak tedd a jót!” – Számomra ezt jelenti Védőangyalnak lenni

Megosztás:

Továbbiak: